Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zjarr në një varrezë makinash në rrugën e “Dajtit”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në rrugën e Dajtit. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në një varrezë makinash.

Autoritetet bëjnë me dije se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale dhe njerëz të lënduar. Nuk dihet shkaku i zjarrit.

Njoftimi i policisë

Më datë 18.05.2021, rreth orës 22:30, në rrugën e “Dajtit”, ka rënë zjarr në një varrezë makinash, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img