Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Zjarr në një pyll të Fierit, zjarrfikëset luftojnë me flakët

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

019bbbb80c24dfa2be4c8e91a22a3b61

Një zjarr ka rënë paraditën e sotme më fashatin Peshan i Madh në Fier.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë në një pyllë me pisha dhe po përhapet me shpejtësi.

Mësohet se forca të shumta të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Por ajo që e vështirëson edhe më shumë punën është terreni i vështirë, ndaj edhe po punohet me mjete rrethanore.

Screenshot_5.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img