Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Zjarr në një lokal në afërsi të universitetit në Elbasan. Në Vlorë i vihet flaka një magazine me jonxhë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lokal në afërsi të universitetit të Elbasanit është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në kuzhinën e lokalit dhe më pas është përhapur, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Zjarrfikësit kanë arritur të lokalizojnë flakët, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë një zjarr i qëllimshëm është vënë në një magazinë që përdorej për ruajtjen e jonxhës në Vlorë. Flakët janë përhapur, ndërkohë që dy makina zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje.

Forcat zjarrfikëse po punojnë për të bërë të mundur izolimin e tyre në mënyrë që të mos rrezikohen banesat pranë godinës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img