Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zjarr në një garazh në orët e para të mëngjesit në Tiranë, digjen dy makina

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c0eaf03b63b3b91ec22d66d37bad65e4

Një garazh është përfshirë nga flakët gjatë orëve të parë të mëngjesit në Paskuqan, Tiranë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Azem Galica”, ku ka rënë zjarr në  garazhdin në pronësi të shetasit E. H., ku për pasojë janë përfshirë nga flakët dhe 2 mjete të cilat ishin të parkuara aty.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme material.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku aktualisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

“Më datë 15.02.2021, rreth orës 02:50, në rrugën “Azem Galica”, në Paskuqan,  ka rënë zjarr në  garazhdin në pronësi të shetasit​ E. H., ku për pasojë janë përfshirë nga flakët dhe 2 mjete të cilat ishin të parkuara aty.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku aktualisht dyshohet se është ngjarje aksidentale,” njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img