Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zjarr në një banesë në Vlorë, shkak dyshohet një shkëndijë elektrike

Shkruar nga Newsbomb

Një banesë në qytetin e Vlorës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Nga informacionet e para dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike.

Nga pamjet që sjell Newsbomb duket që dëmet materiale në ambentet e banesës janë të shumta. Fatmirësisht pjestarët e familjes janë larguar në kohë dhe nuk ka persona të lënduar.

Kliko këtu për të parë videon

Merr zjarr banesa në Vlorë

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese