Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Zjarr në mes të qytetit, digjet apartamenti në Lezhë

spot_img

Lajme të ngjashëm

0ad023d46d6a16b44cd623b984e3f813

Një apartament është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Lezhë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit, ndërsa ka shkaktuar panik te banorët e zonës përreth.

Fatmirësisht mësohet se nuk ka të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Ende nuk dihet shkaku i këtij zjarri, ndërkohë zjarrfikësja dhe policia kanë neutralizuar situatën.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img