Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Zjarr në Kukës, digjen dy banesa dhe një stallë bagëtish

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy banesa dhe një stallë bagëtish janë djegur në Kukës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Proje”, të fshatit Fusharë.

Sipas policisë zjarri ka djegur dy banesa të braktisura, pronarët e të cilave banojnë në Tiranë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 28. 10. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës, për ngjarje aksidentale, pasi në lagjen “Proje”, të fshatit Fusharë, ka rënë zjarr në banesat e braktisura të shtetasve E. V., vjeç 46, banues në Tiranë, M. V., vjeç 81, banues në Tiranë, si dhe në stallën e bagëtive të shtetasit T. V., vjeç 45, banues në Tiranë, ku është djegur barë i thatë dhe ferra.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img