Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Zjarr në katin e dytë të ndërtesës, shkrumbohet nga flakët një biznes në ish-Bllok

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zjarr ka rënë gjatë orëve të para të mëngjesit në një biznes në rrugën “Pjetër Bogdani” ose ish-Blloku në Tiranë.

Bëhet me dije se biznesi që ëhstë përfshirë nga flakët ndodhet në katin e dytë të ndërtesa. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

“Më datë 25.04.2022, në rrugën “Pjetër Bogdani”, gjatë orëve të para të mëngjesit, ka rënë zjarr në katin e dytë të një biznesi, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit” thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img