Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Zjarr në katin e 8-të të një pallati në Lezhë, lëndohet një grua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në një pallat në Lezhe.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë në rrugën Shtraus të Lezhs, në një apartament në katin e 8-të të një pallati.

Si pasojë e flakëve ka mbetur e plagosur një e moshuar, e cila është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në spital.

Zjarrfikësit kanë arritur të shuajnë flakët, ndërsa nuk dihet ende se çfarë i ka shkaktuar zjarrin në banesë.

Më shumë
spot_img
spot_img