Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zjarr në godinën e Drejtorisë Arsimore në Fier, evakuohen punonjësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e9f8d11a72190757471271ad46eae65f

Një zjarr ka përfshirë ditën e sotme godinën dykatëshe të Drejtorisë Arsimore në Fier. Sipas informacioneve paraprake mësohet se policia dhe zjarrfikëset janë nisur drejt vendngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit por fatmirësisht nuk raportohet për njerëz të lënduar. Burime bëjnë me dije se të gjithë punonjësit janë evakuuar.

Fier Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:10, te Drejtoria Arsimore Fier, në katin e dytë ka rënë zjarr. Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë të cilët bënë evakuimin e personave që ndodheshin aty. Shërbimi zjarrfikës po punon për fikjen e flakëve. Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img