Zjarr në Fushë-Krujë, ambulanca vonohet një orë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:59 15-04-2017 Zjarr në Fushë-Krujë, ambulanca vonohet një orë

Pak minuta më parë ka rënë zjarr në zonën e Fushë-krujës në një fshat të quajtur Halil.

Sipas burimeve zyrtare zjarri ka një orë që ka rënë dhe zjarrëfikësja nuk ka arritur ende në vendngjarje. Zjarri ka rënë në një zonë ku grumbulloheshin plehrat pranë fshatit Halili. Ende nuk dihet nëse ka dëme të tjera përveç zjarrit të rënë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U tall me priftërinjtë, sot hoxhë Ahmed Kalaja bën një paralajmërim të “frikshëm”: Kush guxon të prek të krishterët, të kalojë mbi trupat tanë
URGJENTE, Keisi 7-muajshe ka nevojë për të gjithë ne... »
Article Logic
Execution time: 0.012093067169189
array(1) { ["section"]=> string(52) "zjarr-ne-fushe-kruje-ambulanca-vonohet-nje-ore-75295" }