Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Zjarr në fshatin Kabash të Gramshit, digjen dy banesa

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy banesa janë përfshirë nga zjarri pasditën e sotme në Gramsh.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë në fshatin Kabash të Gramshit, ku janë djegur dy banesa. Dyshohet se flakët kanë rënë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Nga zjarri fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Zjarrfikësit kanë mbërritur në fshatin Kabash dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img