Zjarr në Elbasan, merr flakë një apartament pranë shkollës 9-vjeçare, evakuohet i gjithë pallati

Publikuar tek: aktualitet, më 22:39 22-07-2020 Zjarr në Elbasan, merr flakë një apartament pranë shkollës 9-vjeçare, evakuohet i gjithë pallati Foto ilustruese

Një apartament është përfshirë nga flakët mbremjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë shkollës 9-vjeçare "Bardhul Popa". Forcat e zjarrfikëseve kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë evakuuar gjithë pallatin, teksa po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e këtij zjarri, por policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje. Shumë shpejt pritet të zbardhet dhe shkaku i flakëve që kanë tmerruar gjithë banorët e pallatit.

Lajmi në përditësim...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Pacientët me Covid-19 po trajtohen në Reanimacion', QSUT sqaron: Kurrsesi nuk ka ndodhur një gjë e tillë
Epidemiologu Ulqinaku: Jemi në pikun e pandemisë, nuk presim 'boom' rastesh në vijim  »
Article Logic
Execution time: 0.01336407661438
array(1) { ["section"]=> string(102) "zjarr-ne-elbasan-merr-flake-nje-apartament-prane-shkolles-9-vjecare-evakuuohet-i-gjithe-pallati-214669" }