Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Zjarr në Cerkovinë të Vlorës, rrezikohen pemët frutore, zjarrfikësja në vendngjarje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në fshatin Cerkovinë të Vlorës.

Bëhet me dhe se zjarri ka rënë në një zonë dhe se rrezikojnë tokat me ullinj dhe pemët frutore.

albsig

Efektivët dhe zjarrfikësja me kapacitet 8 tonë ujë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img