Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Zjarr mes fshatrave në Maliq, digjen shkurre e pisha

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bc8559ec8410882e62a16bc6435779bc

Bie zjarr në pisha në Maliq.

Zjarri ka rënë midis fshatrave Mesmel dhe Velçan, në shkurre dhe në pisha.

Dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Zjarri ka rënë që prej ditës së djeshme dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes e po punojnë për shuarjen e flakëve.                                                                                                                                                                                                                      

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img