Zjarr i madh përfshin ndërtesën në Manhattan (Video Live)

Publikuar tek: bota, më 22:31 17-11-2017 Zjarr i madh përfshin ndërtesën në Manhattan (Video Live)

Zjarri ka përfshirë një ndërtesë gjashtë katëshen në Manhattan, Nju Jork.

Të paktën 100 zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po luftojnë me flakët. Ndërtesa është shkrumbuar në katet e sipërme por fatmirësisht nuk ka raportime për të dëmtuar.

Ndiqni pamjet live:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avioni përplaset me helikopterin në ajër, dyshohet për 3 të vdekur
Doni të riparoni iPhone X, kujdes çmimet janë shokuese »
Article Logic
Execution time: 0.010854959487915
array(1) { ["section"]=> string(61) "zjarr-i-madh-perfshin-ndertesen-ne-manhattan-video-live-99979" }