Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Zjarr i madh përfshin kodrat e Tragjasit në Vlorë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vatër e madhe zjarri ka përfshirë kodrat e Tragjasit në zonën e Vlorës.

Zjarrfikëset kanë mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes, por shuraja e flakëve vështirësohet për shkak të terrenit dhe erës së fortë.

Shkaqet e rënies së zjarrit nuk dihen ende, por fatmirësisht ndodhet larg zonës së banuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img