Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Zjarr i madh në pishat e Pyllit të Sodës në Vlorë, zjarrfikësit në “luftë” me flakët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Pyllin e Sodës në Vlorë.

Bëhet me dije se zjarri i madh ka rënë nën kurorën e pishave në Pyllin e Sodës. Zjarri po përhapet me shpejtësi favorizuar edhe nga era.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve që po përpijnë pishat.

Më shumë
spot_img


spot_img