Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Zjarr i madh në një servis makinash në Fushë-Pezë, rrezikon edhe një servis pranë, në vendngjarje tre zjarrfikëse

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në një servis makinash në Fushë-Prezë.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë në një servis që është në pronësi të Çim Memës. Zjarri ka përmasa të mëdha dhe raportohet që rrezikon edhe një servis tjetër që është aty pranë.

Dyshohet se zjarri në servisin e Memës është i qëllimshëm. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur tre zjarrfikëse të cilët po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Më shumë

spot_img
spot_img