Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Zjarr i madh në një pallat shumë afër burgut të grave, evakuohen banorët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Flakët e zjarrit kanë përfshirë katin e parë të një pallati në kryeqytet.  Sipas informacioneve paraprake mësohet se apartamenti ndodhet shumë afër burgut të grave në Tiranë.

Fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Menjëherë drejt vendin të ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit të cilët po përpiqen të neutralizojnë flakët.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/ Informacion paraprak Me datë 07.12.2021, rreth orës 20:05, në rrugën “Idriz Dollaku” në lagjen “Ali Demi”, ka rënë zjarr në katin e parë të një pallati, në banesën me qira të shtetases E. K., 39 vjeçe, ku ka vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img