Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zjarr i madh në Katund të Ri në Tiranë, rrezikohen banesat dhe bizneset pranë zonës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në Katund i Ri, në Tiranë. Flakët të cilat janë duke u përhapur me shpejtësi për shkak të erës, rrezikojnë disa banesa dhe biznese aty pranë.

Deri më tani janë shkrumbuar bimësi e llojit shkurre dhe disa rrënjë ullinj.  

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse që po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit. Ende nuk bëhet me dije rënia e zjarrit në këtë zonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img