Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Zjarr i madh në fushën e mbetjeve në Mbrostar, shtëpitë dhe bizneset e zonës “në pushtetin” e tymit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr masiv ka rënë mesditën e sotme në fushën e mbetjeve më Mbrostar, Fier.

Flakët të cilat favorizohen edhe nga era, po, përhapen me shpejtësi në fushë.

Shtëpitë dhe bizneset të cilat gjenden aty janë të mbuluar nga tymi. Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje, ndërsa e kanë të vështirë të ndërhyjnë për shkak të tymit që ka mbuluar të gjithë zonën.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img