Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Zjarr i madh në fshatin Kapshticë, përfshihet nga flakët stalla e bagëtive

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3bb77506a8c54ab38bfdeb7228a327ab

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në fshatin Kapshticë në Korçë.

Bëhet me dije se flakët janë përhapur me shpejtësi dhe se kanë përfshirë edhe një stallë bagëtish.

Mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja dhe po punon për të bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Ndërsa, policia po punon për zbardhjen shkaqeve të zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img