Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Zjarr i fuqishëm në kullën e Trump, evakuohet ndërtesa luksoze

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i fuqishëm ka shpërthyer sot në kullën e presidentit të SHBA-së, Donald Trump.

‘The Sun’ bën me dije se zjarri nisi rreth orës 04:30 në katin e 47 të hotelit në New York. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe zjarrëfikësje të cilët bëjnë me dije se shkak i zjarrit është bërë një makineri e cila ka bërë masë në apartament.

Një person është nxjerrë nga tymi dhe ndërtesa është evakuouar pjesërisht.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img