Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Zjarr i frikshëm në Mirditë, flakët gjigande rrezikojnë banesat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i frikshëm ka përfshirë zonën e Bukmirës në Mirditë.

Burime për mediat bëjnë me dije se zjarri është përhapur në përmasa të mëdha, ndërkohë flakët po rrezikojnë dhe banesat të cilat ndodhen shumë pranë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit të cilët po luftojnë me flakët për të bërë të mundur neutralizimin e tyre.

Më shumë
spot_img
spot_img