Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Zihen për një biçikletë, dy adoleshentët në Kinostudio përfundojnë të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy adoleshentë mbetën të plagosur si pasojë e një sherri mes disa të rinjve në zonën e Kinostudios ditën e sotme në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se sherri mes tyre ka nisur për një biçikletë.

Të plagosurit përkatësisht 12 dhe 14 vjeç janë dërguar në spital, ndërsa një tjetër adoleshent mësohet se është në kërkim si autori kyç i ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 31.03.2021, rreth orës 17:40, në Kinostudio, si pasojë e konflikti të çastit, mes katër shtetas të mitur 13 vjecarë, janë lënduar, dyshohet me mjete rrethanore e të mprehta 2 shtetas të moshës 13 vjeçare, të cilët u dërguan në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për identifikimin e personave të përfshirë në konflikt si dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img