Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zi në familjen Kujofsa, ndahet nga jeta në moshë të re, motra e aktores së njohur: Na more frymën, Aninuja ime që më la gjysmake

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zi në familjen Kujofsa, pasi kanë humbur vajzën e tyre të vogël.

Lajmin e hidhur kanë bërë me dije vetë aktorja e njohur e humorit, Lisa Kujofsa, e cila shkruan se motra e saj e vogël, Ani është ndarë nga jeta.

Nuk dihet shkaku i motrës së aktores, që u nda nga jeta në moshë të re.

“Fluturoi sot në qiell drita e syve të mi, të mamit e vëllait. Ani jonë, zemra jonë, ylli jonë. Na more frymën moj bir, na le pa dritë. Si do bëjmë pa ty? Unë ende nuk e besoj…

Aninuja ime që më la gjysmake, sot e përjetë! Miq, nësë në kujdes të normave të sigurisë për shkak të pandemisë, doni ta përcillni Anin me ne, përcjellja bëhet nesër, ditën e martë datë 11.5. 2021 ora 14:00. Nisja bëhet nga restorant “Internacional” ( ish lidhja e shkrimtarëve) në drejtim të varrezave të Sharrës. Me hidhërime familja Kujofsa” shkruan aktorja në postimin e saj.

640 0 60999138d4577
Aktorja me nenen dhe motren e vogel

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img