Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zi në familjen Gjici, ndahet nga jeta vëllai i kryetarit të Bashkisë Kukës

Shkruar nga Newsbomb
Zi në familjen Gjici, ndahet nga jeta vëllai i kryetarit të

Ditë zie në familjen Gjici. Klubi i futbollit Kukës njofton se është ndarë nga jeta vëllai i presidentit Safet Gjici dhe administratorit Lavdrim Gjici. Verilindorët e kanë nisur ditën me një mesazh ngushëllues, për ndarjen nga jeta në moshë të re të njërit prej vëllezërve Gjici.

“Në emër të stafit teknik, stafit administrativ dhe futbollistëve, FK Kukësi i shpreh ngushëllimet më të sinqerta Presidentit të Nderit, z. Safet Gjici, administratorit të klubit, z. Lavdrim Gjici dhe të afërmve për ndarjen e parakohshme nga jeta të vëllait të tyre.

Zoti ju dhëntë forcë për të përballuar këtë dhimbje dhe u prehtë në paqe shpirti i tij”, njofton Kukësi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese