Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Zi në familjen e Reshat Arbanës

Shkruar nga Newsbomb
Zi në familjen e Reshat Arbanës

Drita Arbana, bashkëshortja e aktorit të madh shqiptar Reshat Arbana, ka mbyllur sytë përgjithmonë në moshën 79 vjeçare. Shkak për këtë ikje të Dritës është bërë një sëmundje e gjatë dhe e rëndë nga e cila ajo vuante prej vitesh.

Familja ka lajmëruar ndarjen nga jeta të njeriut më të shtrenjtë dhe bën me dije se varrimi do të bëhet këtë të shtunë, datë 30 Dhjetor 2023, më Varrezat e Sharrës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese