Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Zhytet në terr i gjithë Pogradeci, pushuesit bllokohen në shëtitore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pogradeci para pak minutash ka rënë në black out total. Edhe pse në mes të sezonit turistik, Pogradeci ka mbetur pa rrymë elektrike.

albsig

spring

Mësohet se pushuesit dhe turistët kanë mbushur shëtitoren pranë liqenit dhe po ecin me dritat e telefonave në duar për shkak të black out-it.

Ndërkohë po punohet nga ekipet e terrenit të OSHEE-së për të risjellë energjinë elektrike në Pogradec. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img