Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zhytësi përballet me peshkaqenin “gjigand”, kafsha tregon dhëmbët e mprehtë nën ujë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zhytës është përballur me një peshkaqen gjigand, teksa ai po eksploronte ujërat në brigjet e Florida-s.

55 vjeçari John Moore, ndonëse ndodhej në një situatë të rrezikshme, arriti të kapë disa foto pranë peshkaqenit femër.

Imazhet tregojnë dhëmbët e mprehtë të peshkaqenit femër që ndodhet përballë Moore, i cili është një zhytës dhe fotograf peshkaqenësh.

Screenshot 18 9

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img