Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img