Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Zhvillimet në PD, zyrtari amerikan në selinë blu, takim “kokë më kokë” me Bashën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.ambasadori Amerikan në Tiranë Demian Smith në orën 13: 00 do të mbërrijë në selinë e Partisë Demokratike.

Bëhet me dije se Smith do të zhvillojë një takim me kreun e PD, Lulzim Basha. Ky takim vjen pas tensioneve që u zhvilluan pak më parë në selinë bli dhe gjithashtu dy ditë para protestës të thirrur nga Sali Berisha.

Kujtojmë që sot në selinë  e PD shkuan si anëtarët e Rithemelimit të Komisionit ashtu edhe të rinjtë e PD dhe u përballën me derën e mbyllur të selisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img