ZHVILLIM I PAPRITUR! Edi Rama takon Tom Doshin (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 16:16 14-01-2018 ZHVILLIM I PAPRITUR! Edi Rama takon Tom Doshin (FOTO)

Deputeti i PSD-së Tom Doshi, ditën e sotme është fotografuar duke dalë nga ndërtesa e Kryeministrisë. Fotoja është siguruar nga panorama. 

Ende nuk dihen arsyet e sakta por mësohet se ka zhvilluar takim me kryeministrin Rama.

Aktualisht raportet e Ramës me Doshin nuk kanë një përcaktim të qartë, pasi patën probleme vite më parë si pasojë e largimit të Doshit nga Partia Socialiste. Tom Doshi akuzoi Ilir Metën për organizimin e një skenari për të vrarë atë dhe Mhill Fufin.

Duhet theksuar fakti që dikur marrëdhëniet e tyre kanë qënë shumë të afërta.

p3-1-280x280.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013307094573975
array(1) { ["section"]=> string(57) "zhvillim-i-papritur-edi-rama-takon-tom-doshin-foto-106530" }