Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zhvendoset protesta e opozitës, nisen drejt kryeministrisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd911bb4898b2f8ec3d5fa8f6c07fbf8

Protestuesit kanë lënë sheshin para Parlamentit dhe janë nisur drejt kryeministrisë.

Mësohet ata do të vendosin aty ‘piramidën e krimit’ që në krye ka Edi Ramën.

Kujtojmë se më herët, gjatë kohës kur turma po tentonte të çante kordonin e policisë, mes protestuesve ka nisur një konflikt. Disa protestues kanë qëlluar me grushte një qyteta i cili kishte mbuluar kokën me kapuç.

Sherri mes tyre është neutralizuar dhe personi i sulmuar është larguar nga zona.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img