Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Zheji vë në diskutim temën emisionit, Fevziu i përgjigjet shpejt dhe prerë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në emisionin e sotëm “Opinion”, teksa të pranishmit kanë qenë duke folur për rebelimin e Ben Blushit brenda Partisë Socialiste, analisti Artur Zheji ka hedhur dyshime, nëse kjo mund të ishte një temë e gjetur për ditën e enjte.

“Nuk di a ke bërë mirë që e ke zgjedhur këtë temë për të enjten, sepse nuk mendoj që mban diskutim”, ka thene Zheji.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i drejtuesit të emisionit i cili duke i zgjatur telefonin e tij celular i është përgjigjur Zhejit me fjalinë: “Do ta shikosh a kam bërë mirë”?

Në celularin e Blendi Fevziut me sa duket janë matjet e audiencës, të cilat prezantuesi i ka ofruar me shumë kënaqësi t’i ndajë me panelin, shkruan opinion.al.

Më shumë


spot_img

spot_img