Zhdukja e Remzi Hoxhës, Hashim Thaçi: Autorët janë në Tiranë!

Publikuar tek: aktualitet, më 22:20 22-10-2020 Zhdukja e Remzi Hoxhës, Hashim Thaçi: Autorët janë në Tiranë! Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pohuar se autorët e zhdukjes së Remzi Hoxhës dhe të Ali Ukajt ndodhen në Tiranë.  

Deklaratën e fortë e bëri në studion e “Real Story”, teksa shtoi se gjithçka ka mbetur të zbardhet vetëm nga drejtësia.

“Zhdukja e Remzi Hoxhës dhe vrasja e Ali Ukajt janë ngjarje të rënda. Vetëm drejtësia ka mbetur të zbardhë ngjarjen. Autorët se kush janë dihen publikisht. Autorët janë në Tiranë”, deklaroi Thaçi.

Biznesmeni shqiptaro-maqedonas, Remzi Hoxha u rrëmbye dhe më pas u zhduk më 21 tetor 1995 dhe që prej asaj kohe nuk dihet fati i tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Curri: Shqiptari i Kosovës le të ketë vrarë 100 veta, e meriton nënshtetësinë, i huaji jo
LAJM I KOBSHËM/ Ndërron jetë nga Covid-19 një 21-vjeçar nga Elbasani »
Article Logic
Execution time: 0.010971069335938
array(1) { ["section"]=> string(65) "zhdukja-e-remzi-hoxhes-hashim-thaci-autoret-jane-ne-tirane-224795" }