Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zhdukja e biznesmenit italian, Prokuroria e Peruxhas nis hetimet, merret në pyetje partnerja shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

949a5c98604816cb67703a39beb81ff6

Prokuroria e Peruxhas në Itali ka nisur hetimet për zhdukjen e biznesmenit Italian në Pukë.

Bëhet me dije se është marrë në pyetje partnerja shqiptare e biznesmenit italian Davide Pecorelli.

Gjithashtu është bërë një kontroll në banesën e Pecorellit në Itali.

Kujtojmë që më 8 janar në autostradën Gjegjan-Reps në Pukë u gjet e djegur një mjet tip “Skoda Fabia”, e cila ishte marrë me qira në Rinas nga një sipërmarrës dhe ish-gjyqtar Italian.

Në makinën e djegur janë gjetur eshtra të cilat janë dërguar në Itali për të bërë AND-në, një telefon i djegur dhe unazë.

Ish-gjyqtari italian Pekoreli kishte fëmijë me një shqiptare dhe prej një viti kishte nisur të investonte edhe në Tiranë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img