Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

‘Zhduket’ supermbesa e Berishës, vajza rebele që bën ndryshime drastike

spot_img

Lajme të ngjashëm

437a5afee12f82a74dacaf91e3f31379

Të gjithë e njohin me epitetin ‘supermbesa’.

Bëhet fjalë për Desara Maltezin, mbesën e ish-kryeministri Sali Berisha, e cila në shumicën e rasteve na shfaqet si vajzë e thjeshte e rebele.

Ndryshe nga fëmijët e politikanëve që përpiqen të jenë të rezervuar, Desara është shfaqur padorashka pasi gjithmonë bën dhe thotë atë që do. Të paktën kështu është paraqitur në daljet televizive dhe në rrjete sociale përmes postimeve që bën.

Kohët e fundit supermbesa është ‘zhdukur’ nga televizionet. Jo vetëm që nuk shfaqet në emisione por ajo nuk ka qenë shumë aktive as në rrjete sociale. 

Mbesa e Berishës më parë ka qenë ajo vajza tipike e ëmbël, me kalimin e kohës, duke u rritur ka ndryshuar dhe stil në pamje dhe jetese.

Tashmë ajo është kthyer në një vajzë rebele, që jeton e vetme në Europë dhe përveç piercing, ka bërë eksperimente edhe flokët. “Supermbesa” ditë më parë ka qethur gjysmën e kokës zero.

433573.jpg

433572.jpg

433574.jpg

433575.jpg

Më shumë

spot_img