Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Zhduket prej 10 ditësh i riu grek, dyshohet të jetë marrë peng nga trafikantët shqiptarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 35-vjeçar grek është zhdukur prej 10 ditësh në kufirin pranë Shqipërisë dhe dyshohet se ngjarja ka lidhje me rrjetin e trafikut të drogës mes dy shteteve.

albsig

spring

Filias Drikos nga fshati Sidheri pranë Filatit ishte duke kullotur bagëtitët rreth 2 kilometra larg kufirit me Shqipërinë kur humbi kontaktet me familjarët.

Mediat greke raportojnë se Drikos është marrë peng nga trafikantët dhe mbahet në malet shqiptaro-greke në shenjë hakmarrje ndaj babait të tij që raportoi për trafikun e drogës në këtë zonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img