Tirana
broken clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
3.6kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
5 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi (FOTO-EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 14-vjeçare e identifikuar si Miranda S., 14 vjeçe, është zhdukur nga zona e Zephyrios, Atikë, Greqi. Lajmi është bërë me dije nga mediet e vendit fqinj, të cilat shkruajnë se e mitura shqiptare është zhdukur prej datës 18 nëntor.

Fotoja e saj është publikuar nga institucioni “Buzëqeshja e fëmijës”, duke përshkruar si më poshtë:

Miranda S. është e gjatë 1.60 m, peshon 50 kg, ka flokë kafe dhe sy kafe. Ajo ka një pirs (vëth) në hundë. Kur u zhduk, ajo kishte veshur një triko të thurur gri dhe një fund me vija deri tek gjuri.

Më shumë


spot_img

spot_img