Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zhduket pa lënë gjurmë shqiptarja në Greqi, autoritetet ngrenë alarmin: Nëse dini diçka na njoftoni, jeta e saj është në rrezik (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 38 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë nga zona e Gyzi-it në Athinë, ku ajo jetonte prej kohësh.

Mediet në Greqi raportojnë se bëhet fjalë për Ermalda Arapin, e cila humbi kontaktet me familjarët mbrëmjen e djeshme. 

Familjarët e saj njoftuan autoritetet për zhdukjen e 38 vjeçares, të cilat tashmë janë angazhuar për gjetjen e shqiptares.

Në foton e publikuar nga policia greke, Ermalda Arapi përshkruhet me përmasa trupore normale, 1.73m e gjatë dhe sy ngjyrë kafe.

“Jeta e saj është në rrezik.  Nëse dini diçka, kontaktoni shërbimin Silver Alert, 24 orë në ditë, në Linjën Kombëtare SOS 1065,” thuhet në njoftimin e policisë greke, bashkëngjitur me foton e 38 vjeçares Arapi.

192238021 334885481527341 3384653392279015083 n 1

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img