Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Zhduket pa lënë gjurmë shqiptari në Britani, policia kërkon ndihmë për gjetjen e 16-vjeçarit (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia në Britani ka bërë apel për gjetjen e adoleshentit shqiptar, i cili është raportuar i zhdukur në muajin janar të këtij viti.  

16-vjeçari Drilon Murati u pa për herë të fundit më 24 janar 2021 në Brent dhe më pas u zhduk pa lënë asnjë gjurmë.

Ai gjithashtu u raportua i zhdukur në gusht të vitit të kaluar në Bournemouth, por u gjet në fillim të shtatorit. Kjo është hera e dytë që Drilon Murati zhduket pa lënë gjurmë.

“Policia ka nevojë për ndihmën tuaj për të gjetur 16-vjeçarin Drilon Murati”, shkroi në Twitter sherifi i zonës së Brent, kur 16-vjeçari u zhduk herën e parë. 

Ndërsa në njoftimin e dytë, policia kërkon ndihmën e publikut për gjetjen e adoleshentit shqiptar ku shkruan: Nëse shihet, telefononi në 101 Met Ref 21MIS002245.

“A mund t’i ndihmoni kolegët tanë @MPSBrent në kërkimin e tyre për 16-vjeçarin e zhdukur Drilon Murati?

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img