Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Zhduket i riu në Tiranë, babai i tij kërkon ndihmën e policisë: U largua nga banesa dhe nuk u kthye më

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Ka qenë i ati i shtetasit S.C, i cili është paqaritur pranë Komisariatit në Tiranë ku ka kërkuar ndihmën e oficerëve të policisë për gjetjen e djalit të tij.

albsig

34-vjeçari është larguar nga shtëpia ditën e djeshme duke mos lënë asnjë gjurmë, ndërkohë uniformat blu menjëherë janë vënë në gjetjen e tij.

“Më datë 08.06.2022, shtetasi S. C., 59 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i tij, shtetasi S. C., 34 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img