Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Zhduket 67-vjeçari në Kavajë, bashkëshortja ngre alarmin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 67-vjeçar është zhdukur nga banesa pa lënë asnjë gjurmë në Kavajë.

Bëhet me dije se shtetasja Gj. G., 61 vjeçe, banuese në Kavajë, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi H. G., 67 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor.

albsig

Policia po punon për gjetjen e 67-vjeçarit.

“Më datë 01.05.2022, shtetasja Gj. G., 61 vjeçe, banuese në Kavajë, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi H. G., 67 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Punohet për gjetjen e tij”, njofton Policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img