Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Zhduket 53 vjeçarja nga Tirana, familjarët të alarmuar kërkojnë ndihmë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d97d3aff37a5cc06082e1ead1f647136

Një 53 vjeçare nga Tirana rezulton e zhdukur prej 24 orësh. Bëhet fjalë për Flora Turmalajn.

 Familjarët janë alarmuar nga humbja e kontaktit me të afërmen e tyre dhe e kanë denoncuar në polici të zhdukur.

Flora është për herë të fundit dje në orën 9:45 të rruga ‘Mihal Duri’ në kryeqytet. Aktualisht të afërmit dhe policia bëjnë apel që të lajmërojnë çfarëdolloj informacioni që mund të ndihmojë në gjetjen e saj.

Bëhet me dije se e humbura vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Më poshtë janë dy numrat e kontaktit për të përcjellë informacion mbi 53 vjeçaren; 0693330101; 0673868672.

gruaja-e-humbur-1-1-290x350_1.jpeg

Më shumë

spot_img