Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zhduket 43-vjeçarja në Vlorë, familja e saj kërkon ndihmë për ta gjetur

Shkruar nga Newsbomb
Zhduket 43-vjeçarja në Vlorë, familja e saj kërkon

Vidiana Kamberaj 43-vjeç është zhdukur prej tre ditësh në qytetin e Vlorës. Bëhet me dije se 43-vjeçarja herën e fundit që ka qenë në banesë ishte më 12 mars, ndërsa më pas është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë.

Familjarët janë të shqetësuar për vendndodhjen e vajzës së tyre, pasi 43-vjeçarja është në kushte të rënda psikologjike dhe ndaj kërkojnë ndihmë për ta gjetur.

Nëse dikush e ka parë ose ka dijeni për vendosjen e saj është i lutur të kontaktojë në numrin e telefonit +355696251413.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese