Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Zhduket 40 vjeçari nga Fushë Kruja, familjarët kërkojnë ndihmë: Është i sëmurë (FOTO-EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shtetasi Fatjon Hushi, 40 vjeç nga Fushë Kruja ka humbur kontaktet me familjen që prej ditës së dielë. Kanë qenë familjarët e tij, të cilët kanë bërë denoncim në Polici për zhdukjen e tij.

Për herë të fundit, 40 vjeçari është parë në rrugët e Tiranës dhe pas këtij momenti ka humbur kontaktet me familjen.

albsig

spring

Sipas familjarëve ai vuan nga paraliza inferiore dhe mban veshur nje kostum sportiv, si dhe kapele të zezë, ndërsa kanë vënë në dispoziccion dhe një numër telefoni, që kushdo që ka informacionë të telefonojë në: 355685122227. Tashmë Policia është vënë në kërkim për gjetjen e 40 vjeçarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img