Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Zhduket 35-vjeçari në Mallakastër, familjarët ngrenë alarmin: Prej 12 ditësh asnjë kontakt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 35-vjeçar nga Mallakastra është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë.

Policia njofton shtetasi S. M., 67 vjeç, banues në Mallakastër, ka bërë kallzim se që prej datës 08.01.2022 ka humbur kontaktet me djalin e tij, shtetasin E. M., 35 vjeç.

U bë shpallja në kërkim e këtij shtetasi dhe po punohet për gjetjen e tij.

“Më datë 19.01.2022, në Komisariatin e Policisë Mallakastër ka bërë kallëzim shtetasi S. M., 67 vjeç, banues në Mallakastër, se që prej datës 08.01.2022 ka humbur kontaktet me djalin e tij, shtetasin E. M., 35 vjeç. U bë shpallja në kërkim e këtij shtetasi dhe po punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img