Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Zhduket 34-vjeçari nga Tirana pa lënë asnjë gjurmë, familjarët ngrenë alarmin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar në Tiranë është larguar nga banesa pa lënë asnjë gjurmë.

Bëhet me dije se më 22.04.2022, shtetasja V. M., 52 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, nipi i saj, shtetasi E. T., 34 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor.

albsig

“Më datë 22.04.2022, shtetasja V. M., 52 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, nipi i saj, shtetasi E. T., 34 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedural” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img